Dell Pro 16, PC16250, U7-255U, 16'', WUXGA, 16GB, 512GB, 4C-iGPU, W11P, Platinum, 3R NBD
Kód: WWW91
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametry *
Procesor: Intel Core Ultra 7 255U (12 jader (2P + 8E + 2LPE), 14 vláken, P-core 2.0/5.2 GHz, E-core 1.7/4.2 GHz, LPE-core 0.7/2.4 GHz, 12 MB cache) *
Paměť: 16 GB: 1x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s (5200 MT/s with Intel® Core™ processors) *
Operační systém: Windows 11 Pro *
Kapacita disku: 512 GB SSD *
Displej: 16'', Non-Touch, FHD+, 300 nitů, 45% NTSC, Anti-Glare *
Grafická karta: Intel Graphics 4-Cores iGPU *
Webkamera: FHD HDR + IR kamera, rozpoznávání obličeje, TNR, krytka kamery, mikrofon *
Připojení: Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.3 bezdrátová karta *
Baterie a napájení: 3článková, 55Wh, možnost nabíjení ExpressCharge™, možnost nabíjení ExpressCharge™ Boost, Adaptér 65 W (USB-C) *
Barva: Stříbrná (Platinum)
Výbava a příslušenství *
Klávesnice:
Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská -
numerická klávesnice *
Smart Card Reader s NFC: ne *
Čtečka otisku prstu: Ano *
Thunderbolt 4: Ano *
vPro: ne *
Ethernetový port RJ-45: Ano *
WWAN: Ne
Konektivita *1x port Thunderbolt 4 (40 Gb/s) s rozhraním DisplayPort 2.1 v alternativním režimu / USB Type-C / USB4 / Power Delivery 3.1 *1x Port USB 3.2 1. generace s technologií PowerShare *1x Port USB 3.2 1. generace *1x Port USB 3.2 Typ-C 2. generace s rozhraním DisplayPort 1.4a v alternativním režimu / Power Delivery *1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s) *1x Univerzální zvukový port *1x Port HDMI 2.1 TMDS *1x Port pro napájecí adaptér *1x Slot bezpečnostního kabelu (ve tvaru klínu)
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 18,89 - 20,85 mm, Šířka: 358,00 mm, Hloubka: 251,82 mm *
Hmotnost: cca 1,92 kg
Záruka 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184949221 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | Dell Pro 16 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Dell |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,92 |
| Farba: | Platinová |
| Model: | PC16250 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 20,85 |
| Šírka (mm): | 358,00 |
| Hĺbka (mm): | 251,82 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Presný model CPU: | U7-255U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N1025030071 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 55 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
