DELL Pro 16 Plus PB16255 Ryzen 5 PRO 230, 16GB, 512GB SSD, 16" IPS FHD+, IR Cam & Mic, W11P, 3Y ProSpt, stříbrná
Kód: 2W50M
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro 16 Plus PB16255|AMD Ryzen 5 PRO 230|16GB|512GB SSD|16" FHD+ |IR Cam & Mic|FgrPr|SmtCd|3 Cell|noAC|noPCORD|WLAN|Backlit Kb|W11 Pro|3Y ProSptAMD Ryzen™ 5 PRO 230 Processor (22 MB cache, 6 cores, 12 threads, up to 4.9 GHz, 16 TOPS NPU)
16 GB: LPDDR5, 7500 MT/s, dual-channel (onboard)
512 GB, SSD
16", Non-Touch, FHD+, IPS, Anti-Glare, 300 nits, 45% NTSC, FHD IR Cam
Fingerprint Reader, Smart Card Reader, Control Vault 3+, RJ-45
FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone
Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, Bluetooth® 5.4 wireless card
No Mobile Broadband Card
Czech/Slovak (MUI) backlit Copilot key keyboard with numeric keypad
3-cell, 55 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable
No AC Adapter
No Power Cord
Windows 11 Pro
Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial
Aluminum
3Y ProSpt
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.7 kg |
| EAN: | 5397184998823 |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| GPSR: | DELL Computer, spol. s r. o.;V Parku 2325/16,14800,Praha 11- Chodov,Česká republika;support@dell.com |
| Thunderbolt: | Ano |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Výrobca (NTB): | DELL |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Copilot+ PC: | Nespecifikováno |
| USB-C: | Ano |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (FHD+) |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Procesor (NTB): | AMD Ryzen AI 5 Pro |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Replikátor portov (NTB): | Ano |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
