Dell Pro Max, FCM2250, Micro, U7-265, 16GB, 512GB, RTX A400, W11P, 3RNBD
Kód: 65YCK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dell Pro Max Micro FCM2250Technické parametry *
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 265 (20 cores, up to 5.3 GHz, 65 W) *
Paměť: 16GB (1x 16GB) [DDR5, 5600 MHz, 2 sloty SODIMM, maximální konfigurace 64 GB] *
Operační systém: Win 11 Pro MUI *
Kapacita disku: 512GB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready *
Grafická karta: NVIDIA® A400, 4 GB GDDR6, 4 mDP to DP adapters *
Připojení: Intel(R) Wi-Fi 6/7 BE200, 2x2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth(R) 5.4 wireless card, Int Antenna *
Barva: Černá *
Zdroj: 280W A/C Adapter, EPEAT5, 7.4MM Barrel, TCO10
Výbava a příslušenství *
Klávesnice: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black *
Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black *
vPro: Ano
Konektivita Vpředu: *1x port USB Type-C 3.2 generace 2 x 2 (20 Gb/s) *1x port USB 3.2 2. generace (10 Gb/s) s funkcí PowerShare *1x USB 3.2 2. generace (10 Gb/s) *1x port náhlavní soupravy Vzadu: *4x port DisplayPort *1x USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) *2x porty USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) *1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) s funkcí Smart Power On *1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) *1x sériový port (volitelný) *1x sériový port a port PS2 využívající kabel ventilátoru (volitelné) *1x volitelný port (HDMI 2.1 / DisplayPort 1.4a (HBR3) /VGA / USB Type-C s rozhraním DisplayPort v alternativním režimu) - možný pouze při individuální konfiguraci
Sloty Dva sloty PCIe x8 4. generace poloviční výšky (x8 a x1, elektricky)
Rozměry a hmotnost *
Rozměry: Výška: 206,00 mm, Šířka: 79,30 mm, Hloubka: 178,00 mm *
Hmotnost: od: 1,89 - 2,54 kg
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service - servis u zákazníka do druhého pracovního dne
Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/desktop-computers/dell-pro-max-micro-desktop/spd/dell-pro-max-fcm2250-micro/bts108d_fcm2250_usx
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5397184936955 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Modelový rad: | Dell Pro Max |
| Prevedenie: | Micro tower |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ano |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 4 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Model: | FCM2250 |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,4 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 5 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 1 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express |
| DP/mini DP (počet): | 4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 280 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U7-265 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 0 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025030006 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX A400 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
