Endorfy Signum 300 Air
Kód: EY2A005
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Oblečte své komponenty do robustní pancéřové počítačové skříně s dostatkem prostoru pro osm ventilátorů. A připravte se na obdivné pohledy svých nejlepších kamarádů, protože při míjení vaši prosklené bočnice prostě nikdo neudrží poker face. Zvlášť když máte uvnitř nějaké PRO komponenty - například čtyři ventilátory Stratus 120 PWM, které u nás pro začátek dostanete. Zbytek je ve vašich rukou, tak se bavte! *Síťovaný přední panel *Boční strana z tvrzeného skla *8 úchytů pro ventilátory *Vyjímatelné prachové filtry *Široká kompatibilita chlazení *Pohodlné vedení kabelů *Pružné držáky HDD/SSD
Model: Endorfy Signum 300 Solid
Typy podporovaných základních desek: ATX, micro ATX, ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: Ne
Rozměry: 413 x 216 x 447mm
Maximální velikost chladiče CPU: 161mm
Maximální délka VGA karty: 325mm (max 350mm)
Počet rozšiřujících slotů: 7 * 2x 2.5/3.5 * 2x 2.5
Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 8 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 4 (Stratus 120 PWM ventilátor - 3x přední, 1x zadní)
Kompatibilita radiatori: * Přední: 1x 120,240,360mm * Vrchní: 1x 120,240mm * Zadní: 1x 120mm
Prachové filtry: * Přední: magnetický * Vrchní: magnetický * Zadní: magnetický
Přední vstupy/výstupy: * 2x USB-A * 1x Sluchátka (HD Audio) * 1x Mikrofon (HD Audio) * 1x POWER button *1x RESET button
Hmotnost: 6kg
Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/signum-300-air/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018666242 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 216 |
| Výška skrine (mm): | 447 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 413 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 2x120-140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 8 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Signum 300 Air |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 350 |
| Farba: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
