Endorfy Ventum 200 Solid
Kód: EY2A001
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Papíry pro šéfa, přihlašovací údaje do her, fotky z večírků... Vše zabalte do kufříku Ventum 200 Solid - černé skříňky, která bezpečně uloží všechna vaše tajemství.
Model: ENDORFY Ventum 200 Solid
Typy podporovaných základních desek: ATX, microATX, ITX
Barva: Černá
ARGB podsvícení: ne
Rozměry: 440×211×373
Maximální velikost chladiče CPU: 161
Maximální délka VGA karty: 315
Počet rozšiřujících slotů: 7 * 1x 2.5/3.5 * 2x 2.5
Chladící systém: * Maximální počet ventilátorů: 7 * Počet předinstalovaných ventilátorů: 1 (Stratus 120 PWM ventilátor - 1x zadní)
Kompatibilita radiatorů: * Přední: 1x 120,240,360mm * Vrchní: 1x 120,240mm * Zadní: 1x 120mm
Prachové filtry: * Přední: síťovaný * Vrchní: magnetický * Zadní: magnetický
Přední vstupy/výstupy: *2× USB-A *1× Headphones 3,5mm minijack *1× Microphone 3,5mm minijack *1× POWER button *1× RESET button
Hmotnost: 4,2kg
Záruka: 3 roky Odkaz na stránky výrobce a další informace o produktu: https://endorfy.com/en/product/ventum-200-solid/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5903018666204 |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentné bočnice: | Ne |
| Šírka skrine (mm): | 211 |
| Výška skrine (mm): | 440 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 373 |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 2x120mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 7 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x240 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Endorfy Ventum 200 Solid |
| Farba: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
