ENDORFY Chladič CPU Spartan 5 MAX ARGB, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: EY3A004
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Endorfy CPU Chladič Spartan 5 MAX ARGB
Studený, chladnejší, Spartan 5 MAX ARGB. Predstavujeme si osvetlený chladič, ktorý vám počas horúceho letného dňa zamrzne ako dobrá klimatizácia.
Takéto zázraky sú možné vďaka 120mm ventilátoru Fluctus 120 PWM ARGB. Umietnili sme ho na hustý žebrovaný chladič so štyrmi tepel'nými trubicami, takže môžete renderovať a navrhovať, ani sa nemusíte obávať, že váš počítač náhle zhasne modrým svetlom. Pretože všetci vieme, že je to vyhradené pre ARGB.



Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| TDP | 180 W |
| MTBF | 100 000 hodín |
| Typ | TOWER |
| Tepelné trubice | 4 |
| Kompatibilita | |
| AMD | AM5, AM4, AM3 (+), AM2 (+), FM2 (+), FM1 |
| Intel | LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA115X, LGA2066, LGA2011-3, LGA2011 |
| --- | |
| Veľkosť | 146 x 125 x 65 mm |
| Farba | Čierna |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Chladiče |
|---|---|
| Záruka: | 6 rokov |
| Hmotnosť: | 0.61 kg |
| EAN: | 5903018665818 |
| Typ chladiča: | Aktívne |
| Využitie chladiča: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | ARGB |
| Napájecí konektor: | 4pin |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
