EPSON EB-PQ2008B, 3LCD, 8000lm, 4K UHD, HDMI, LAN
Kód: V11HB01880
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
4K projektor o výkonu 8 000 lm *Patentované rozlišení 4K a zobrazovací technologie - Vynikající kvalita obrazu 4K diváky doslova pohltí * Ultra kompaktní design a nízká hmotnost - Malý a výkonný 4K projektor o výkonu 8 000 lm * Kompatibilita objektivu s více platformami - Umožňuje vytvořit optimální řešení projekce pro každý požadavek * Na projektor po instalaci už nemusíte myslet - Až 20 000 hodin bez údržby * Snížený dopad na životní prostředí - Energeticky úsporný s nižšími požadavky na balení a přepravu
Projekční technologie: Technologie 3LCD, RGB se závěrkou s kapalnými krystaly
Nativní rozlišení: 4K 3840 x 2160, 8.3m pixels, 16:9,
Počet zobrazovaných barev: až 1,07 miliardy barev
Svítivost [lm]: 8.000 lumenů - 5.600 lumenů (ekonomický) v souladu s normou IDMS15.4
Kontrast: 3.000:1
Formát zobrazení: 16:9
LCD panel: 1,04 palců s C2 Fine
Projekční poměr: 0,34 - 7,16:1
Objektiv: Optika
Vyměnitelné objektivy: Ano
Zoom: Motorized
Standardní objektiv: Není součástí dodávky
Korekce lichoběžníku: Manuální vertikální: ± 45°, Manuální horizontální ± 30°
Typ lampy: Laser
Životnost lampy [h]: 20.000 Hodiny Durability High, 30.000 Hodiny Durability Eco
Rozhraní: USB 2.0-A (2x), USB 2.0 typ B (pouze servis), RS-232C, Ethernetové rozhraní (100 Base-TX / 10 Base-T), bezdrátová síť LAN IEEE 802.11a/b/g/n (volitelně), HDMI vstup (2x), HDMI výstup, HDBaseT, audio výstup, stereofonní konektor mini-jack, Technologie komunikace v blízkém okolí (NFC), USB content playback, Remote
Napájení: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Spotřeba [W]: 453 W (Normal On-Mode), 502 W (Normal Peak-mode), 410 W (Eco Peak-Mode), 0,5 W (Energy saving standby)
Hladina hlučnosti [dB]: Normální režim: 35 dB (A) - úsporný režim: 29 dB (A)
Rozměry [mm]: 545 x 436 x 189 mm (šířka x hloubka x výška)
Hmotnost [kg]: 18,6 kg
Obsah balení: *Kryt kabelu *Document Pack *Informační list *Lens connector cap *Hlavní zařízení *Napájecí kabel *Úvodní příručka *Dálkové ovládání vč. baterií
Záruka: 36 měs. https://www.epson.cz/cs_CZ/produkty/projektory/instalace/eb-pq2008b/p/40786
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietivosť nad 4500 ANSI (vrátane) |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8715946718460 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Wi-Fi: | Voliteľné |
| Konektor USB: | Ano |
| Hlučnosť (dB, bežná prevádzka): | 35 |
| Technológia: | 3LCD |
| Kontrast: | do 3 000:1 |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Podporované rozlíšenie (max): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Hmotnosť presná (kg): | 18,6 |
| Presná svietivosť (ANSI): | 8000 |
| Presná živ. lampy v ECO (hodín): | 30000 |
| Životnosť lampy v ECO (hodín): | nad 10 000 |
| Hmotnosť (kg): | nad 5 |
| Statív v balení: | Ne |
| Osvetlenie: | Laser |
| HDMI (počet): | 3 |
| Projektor do kancelárie: | Ano |
| Projektor do školy: | Ano |
| Diaľkový ovládač: | Ano |
| Značka a model: | EPSON EB-PQ2008B |
| Farba: | Černá |
| Umiestnenie: | Stolní/Stropní |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + Epson logo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
