EVOLVEO M5, Micro ATX, Transpar., Čierna
Kód: CAEM5
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
EVOLVEO M5, case mATX Herní mATX skříň s instalovanými RGB rainbow 120 mm ventilátoremy a bočnicí z temerovaného skla. Skříň je určená pro základní desky podporující platformu Intel i AMD. Mimo formátu mATX je kompatibilní i s formátem Mini ITX. Napájecí zdroj se umísťuje do dolní části skříně. Spodní mřížka je osazena vysouvacím prachovým filtrem. Ovládání ventilátorů je možné pomocí připojení k základní desce.
Základní specifikace 2x RGB Rainbow Ring 120 mm ventilátory 2x 3.5'' interní 4x 2,5 '' SSD maximální výška CPU chladiče: 160 mm maximální délka VGA karty: 345 mm výsuvný spodní prachový filtr pod zdrojem kompatibilní základní desky: ATX, Micto-ATX, Mini-ITX Přední I/O Porty a ovládání 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 1 x HD audio
Ventilátory 1 x 120 mm zadní ventilátor - instalovaný 2 x 120 mm horní ventilátory - nejsou součástí balení 2x 120mm přední ventilátory – 1x instalovaný
Rozměry H 402 x Š 205 x D 392 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595683202367 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Micro ATX |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 205 |
| Výška skrine (mm): | 392 |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 402 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 2x120mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 2x120mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 5 |
| Značka a model: | EVOLVEO M5 |
| Farba: | Černá |
| Typ podsvietenia: | RGB |
| Predinštalované ventilátory: | 2 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
