Fractal Pop 2 Air, Midi Tower, Čierna
Kód: FD-C-POA2A-01
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Fractal Pop 2 Air • snadné sestavování • síťovaný přední panel
Typ: Midi Tower
Podporuje základní desky: ATX/mATX/Mini-ITX
Pole pro disková úložiště: * 2x 2,5'' * 1x 3,5''/2,5''
Počet rozšiřujících slotů: 7
Externí porty: * 1x USB-C 5 Gb/s * 1x USB-A 5 Gb/s * 1x kombinovaný audio/mikrofonní konektor
Podpora pro přídavné chlazení
Ventilátory: 7x 120 mm nebo 2x 140 mm * přední: 3x 120 mm * horní: 3x 120 nebo 2x 140 mm * zadní: 1x 120 mm
Předinstalované ventilátory: * přední: 3x 120 mm Aspect 12X bez PWM
Chladiče: * horní: 120/240/360 mm (až 121 mm šířky s výškou RAM 47 mm a až 407 mm délky) * zadní: 120 mm
Typ napájení: ATX
Maximální délka zdroje: 180 mm
Maximální délka GPU: až 416 mm
Maximální šířka GPU: až 175 mm (včetně kabelů)
Maximální výška chladiče CPU: 170 mm
Prachové filtry: vrchní část (ocel) a zdroj (nylon)
Prostor pro správu kabelů: 23 mm (za základní deskou)/35 mm
Barva: černá
Materiál: ocel
Rozměry: 481x215x462mm
Hmotnost: 7kg
Obsah balení: * počítačová skříň * sada příslušenství (4x šroub k napájecímu zdroji, 8x šroub k základní desce, 4x šroub k SSD, 4x šroub k HDD, 4x gumová podložka k HDD, 4x stahovací páska) * manuál k produktu
Záruka: 2 roky
Odkaz na web výrobce: https://www.fractal-design.com/products/cases/pop/pop-2-air/black-solid/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 7340172710431 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ne |
| Šírka skrine (mm): | 215 |
| Výška skrine (mm): | 481 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 462 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 1 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 7 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | Fractal Pop 2 Air |
| Farba: | Černá |
| Predinštalované ventilátory: | 3 |
| Perforované čelo: | Ano |
| Počet pozícií 2.5" interný: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
