GEMBIRD Fornax 160, Midi Tower, Čierna
Kód: CCC-FC-160
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GEMBIRD Fornax 160 černá počítačová skříň * ideální pro domácnost nebo kancelář
Podporuje základní desky: ATX, Micro ATX, UATX, Mini ITX
Pole pro disková úložiště: * 1x 3,5'' HDD * 3x 2,5'' SSD * 1x místo pro 5,25'' * 7x rozšiřující slot PCI
Externí porty: * 2x USB 3.1 * 2x USB 2.0 * 1x sluchátka * 1x mikrofon
Podpora pro přídavné chlazení
Ventilátory: 4x 120mm * přední: 2x 120mm (pokud sestava obsahuje DVD, potom 1x 120mm) * boční: 1x 120mm * zadní: 1x 120mm
Předinstalované ventilátory: zadní 1x 120mm
Maximální výška chladiče CPU: 160mm
Maximální délka VGA: 340mm
Maximální délka ATX PSU: 150mm
Typ napájení: ATX
Barva: černá
Rozměry: 390x185x445mm
Záruka: 2 roky
Odkaz na web výrobce: https://gembird.com.pl/item.aspx?id=12744&lang=cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8716309127448 |
| USB 2.0 (počet): | 2 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| Transparentné bočnice: | Ne |
| Šírka skrine (mm): | 185 |
| Výška skrine (mm): | 445 |
| Formát MB: | ATX/mATX/Mini ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 390 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 1 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 2x120mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 4 |
| Značka a model: | GEMBIRD Fornax 160 |
| Farba: | Černá |
| Predinštalované ventilátory: | 1 |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
