GEMBIRD Fornax 4300W, Midi Tower, Transpar., Biela
Kód: CCC-FC-4300W
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GEMBIRD Fornax 4300W bílá herní ATX počítačová skříň s ARBG podsvícením * šrouby pro všechny držáky * magnetický boční panel * podpora vodního chlazení
Podporuje základní desky: ATX
Typ zdroje: ATX
Pole pro disková úložiště: * 2x 3,5'' HDD * 3x 2,5'' SSD
PCI rozšiřující sloty: 7 (včetně šroubů)
Externí porty: * 2x USB 3.1 * 1x USB 2.0 * 1x kombinovaný audio konektor (sluchátka, mikrofon)
Podpora pro přídavné chlazení * přední: ventilátor 3x 120mm, chladič 1x 360mm * horní: ventilátor 2x 120mm * zadní: ventilátor 1x 120mm, chladič 1x 120mm
Předinstalované ventilátory * přední: 3x 120mm (ARGB, PWM) * zadní: 1x 120mm (ARGB, PWM)
Maximální výška chladiče CPU: 155mm
Maximální délka VGA: 320mm
Maximální délka PSU: 150mm
Barva: bílá
Rozměry: 390x200x456mm
Hmotnost: 4,7kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na web výrobce: https://www.gembird.nl/item.aspx?id=13367&,lang=cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8716309133678 |
| USB 2.0 (počet): | 1 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 390 |
| Výška skrine (mm): | 200 |
| Formát MB: | Full ATX |
| Hĺbka skrine (mm): | 456 |
| Počet pozícií 3.5" interný: | 2 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ano |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 2x120mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 6 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | GEMBIRD Fornax 4300W |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 320 |
| Farba: | Bílá |
| Typ podsvietenia: | ARGB |
| Predinštalované ventilátory: | 4 |
| Perforované čelo: | Ano |
| Počet pozícií 2.5" interný: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
