GENIUS myš NX-8000S BT, duální Bluetooth + 2,4GHz, 1200 dpi, bezdrátová, tichá, černá
Kód: 31030034401
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Genius NX-8000S BT
Bezdrôtová myš disponujúca optickým Blue-Eye senzorom s rozlíšením 1200 DPI. Vďaka tomuto senzoru sa ľahko používa dokonca aj na drevenom stole, sklenenom povrchu, pohovke alebo koberci. Pripojenie k počítaču je realizované bezdrôtovo cez Bluetooth alebo miniatúrny USB prijímač.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Typ myši | Optická |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Rozlíšenie | 1200 DPI |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové, 2,4GHz, Bluetooth |
| Napájanie | |
| Typ napájania | 1x AA (súčasť balenia) |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Rozmery | 100 x 62,8 x 39,8 mm |
| Hmotnosť | 53 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 4710268260745 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
