GENIUS repro SW-HF 5.1 6000 Ver. II, 5.1, 200W, Drevený, Diaľkové ovládanie
Kód: 31730018400
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Reproduktory Genius SW-HF 5.1 6000 v2
Reproduktorový systém v konfigurácii 5.1 ponúka celkový výkon 200 W. Zostava s drevenou povrchovou úpravou sa skladá z kvalitného subwoofera s 8" reproduktorom, ktorý má integrovaný zosilňovač a výkon 75 W. Subwoofer dopĺňajú štyri satelity a jeden stredový reproduktor s výkonom 4 x 24 W + 1 x 30 W. Balenie obsahuje napájací adaptér 100-240 V a diaľkové ovládanie.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Napájanie | 200W |
| Konfigurácia | 5.1 |
| Frekvenčný rozsah | 40 Hz - 20 kHz |
| Pripojenie | 3,5 mm jack |
| Ovládanie hlasitosti | áno |
| Rozmery | 410 x 370 x 213 mm |
| Farba | hnedá |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory k monitorom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 21.49 kg |
| EAN: | 4710268256465 |
| Špecifikácia zostavy: | 5+1 |
| Výkon zostavy RMS (vo W): | 200 |
| Rozhranie: | 3.5mm jack |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
