Genius SP-HF500A II. gén, Stereo, 16W, Hnedá
Kód: 31730032400
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Reproduktory Genius SP-HF500A II. generace v konfiguraci 2.0 s celkovým výkonem 16 W jsou zhotoveny ze dřeva, pro docílení nejlepšího zvuku s plnými basy i zřetelnými výškami. Připojení k počítači, notebooku, televizi či chytrému telefonu lze jednoduše realizovat skrze 3,5 mm konektor. K dispozici je také AUX vstup a sluchátkový výstup na přední straně. Potěší také ovládání hlasitosti přímo na reproduktoru.Technické parametry *Výkon: 2 x 8 W RMS *Konfigurace: 2.0 *Frekvenční rozsah: 100 Hz - 20 kHz *Impedance: 4 Ohm *Připojení: 1 x 3,5 mm jack, 1 x AUX vstup, 1 x sluchátkový výstup *Regulace hlasitosti: ano *Barva: hnědá - černá *Rozměry: 200 x 120 x 110 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory drôtové v páre a viac 2 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4710268258223 |
| NFC: | Nie |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Priestorový zvuk: | 2.0 (stereo) |
| Farba - presná: | Hnědá |
| FM rádio: | Ne |
| Model: | Genius SP-HF500A II. gen |
| Typ bezdrôtového pripojenia: | Není |
| Napájací konektor: | AC adaptér/síťový kabel |
| Typ drôtového pripojenia: | 1x Jack 3,5mm |
| Vodeodolnosť: | Ne |
| Výdrž batérie (u bezdrôt.) (h): | Nemá baterii |
| Celkový výkon repro (W): | 16 |
| MicroSD slot: | Ne |
| USB slot: | Ne |
| Diaľkový ovládač: | Ne |
| Farba: | Hnědá |
| Počet reprobední: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
