GIGABYTE C102 GLASS, Midi Tower, Transpar., Čierna
Kód: GB-C102G
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
GIGABYTE C102 GLASS * boční panel z tvrzeného skla v plné velikosti * odnímatelný prachový filtr * kompatibilní s chlazením kapalinou až 360 mm * odnímatelný magnetický přední panel
Typ: Mid Tower
Podporuje základní desky: Mini ITX/Micro ATX
Počet rozšiřujících slotů: 5
Pole pro disková úložiště: * 2x 3,5“ * 2x + 1x (místo 3,5'' disku) 2,5''
Externí porty: * 2x USB 3.0 * 1x kombinovaný audio konektor 3,5mm (podporuje HD Audio)
Podpora pro přídavné chlazení * přední: chladič max 360mm, ventilátor 3x 120mm/2x 140mm * horní: chladič max 360mm, ventilátor 3x 120mm/2x 140mm * boční: chladič max 240mm, ventilátor 2x 120mm * zadní: chladič max 120mm, ventilátor 1x 120mm
Předinstalované ventilátory * přední: 1x 120mm * zadní: 1x 120mm
Bočnice: tvrzené sklo 4mm
Maximální výška chladiče CPU: 165mm
Maximální délka PSU: 200mm
Maximální délka GPU: 410mm
Osvětlení: ne
Typ zdroje: ATX
Prachové filtry: nahoře, dole, na boku
Materiál: ocel, plast, sklo
Barva: černá
Rozměry: 450*210*450mm
Hmotnost: 5,79kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.gigabyte.com/PC-Case/GB-C102G-GLOBAL#kf
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky bez zdroja |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4719331554835 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Zdroj v skrini: | Ne |
| Typ skrine: | Midi Tower |
| LCD displej v skrini: | Ne |
| Transparentné bočnice: | Ano |
| Šírka skrine (mm): | 210 |
| Výška skrine (mm): | 450 |
| Formát MB: | Micro ATX/Mini-ITX |
| Hĺbka skrine (mm): | 450 |
| Audio na prednom paneli: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB na prednom paneli: | Ano |
| Predné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Zadné ventilátory (celkom): | 1x120mm |
| Vrchné ventilátory (celkom): | 3x120mm / 2x140mm |
| Počet pozícií pre ventilátory: | 9 |
| Max. veľkosť radiátora (mm): | 360 |
| Max. veľ.-vrchný radiátor (mm): | 1x360 |
| Max. veľ.-predný radiátor (mm): | 1x360 |
| Značka a model: | GIGABYTE C102 GLASS |
| Max. dĺžka grafickej karty (mm): | 410 |
| Farba: | Černá |
| Predinštalované ventilátory: | 2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
