HP 15, 15-fd2019nc, U7-255U, 15,6'', FHD, 32GB, 1TB, Intel int, W11H, Silver, 2R
Kód: CA7K1EA-BCMSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP Laptop AI 15-fd2019nc
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 255U (až 5,2 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 12 MB mezipaměti L3, 12 jader, 14 vláken)
Paměť: 32GB paměť DDR5-5600 MT/s (2x 16 GB)
Pevný disk: Disková jednotka SSD 1 TB PCIe® NVMe™ M.2
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 15,6” displej IPS s rozlišením FHD (1 920 x 1 080), tenkým rámečkem, antireflexní úpravou, 300 nity a 62,5% sRGB
Grafická karta: Grafická karta Intel
Webkamera: Kamera HP True Vision 1080p FHD s dočasnou redukcí šumu a dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Polohovací zařízení: TouchPad
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Realtek Wi-Fi 6 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Porty: *2× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s *1× AC Smart Pin *1× HDMI 1.4b *1× konektor pro sluchátka/mikrofon *1× USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4b, HP Sleep and Charge)
Baterie: 3článková Li-ion polymerová (41 Wh)
Napájení: 45W napájecí adaptér USB Type-C
Barva: Stříbrná Natural silver
Rozměry: 359,8 x 236 x 18,6mm
Hmotnost: 1,65 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199642658073 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | HP 15 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,65 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | 15-fd2019nc |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 12 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 45 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 18,6 |
| Šírka (mm): | 359,8 |
| Hĺbka (mm): | 236 |
| Presný model CPU: | U7-255U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 41 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs: | 12 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
