HP 250R, G10, 3-100U, 15,6'', FHD, 16GB, 512GB SSD, UHD, W11P, Silver, 3RNBD
Kód: AD1T1ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Notebook HP 250R G10 nabízí standardní pracovní funkce v tenkém a lehkém provedení vhodném na cesty. Displej s 15,6'' úhlopříčkou a velkým poměrem obrazovky k tělu, výkonným procesorem Intel, rychlou pamětí a velkým úložištěm vám zajistí potřebnou produktivitu a dostatek portů pro připojení každého vašeho periferního zařízení.Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core 3 100U (6 jader - 2P + 4E, 8 vláken, P-core 1,2/4,7 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache)
Pevný disk: 512GB disk PCIe NVMe SSD
Optická mechanika: ne
Displej: 39,6cm (15,6“) displej IPS s rozlišením FHD (1 920 x 1 080), tenkým rámečkem, antireflexní úpravou, 300 nitů a 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics 64EU
Paměť: 16GB paměť DDR4-3200 MHz RAM (2x 8 GB)
Počet slotů celkem/volných: 2/0 SODIMM
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ne
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: HD kamera 1080p
Čtečka otisku prstů: ano
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: * Intel® Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) * Bluetooth 5.4
USB: *2× SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s, *1× SuperSpeed USB Type-C s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s, (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, data transfer, HDMI1.4 out, HP Sleep&Charger)
Další konektory: *1× kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon, *1× HDMI 1.4b, *1× napájení AC
Čtečka paměťových karet: Ne
TPM 2.0: ano
Baterie: 3článková Li-polymerová HP s dlouhou výdrží (41 Wh)
Napájení: HP Smart 45 W
Barva: Turbo Silver
Rozměry: 35,98 x 23,6 x 1,57 cm
Hmotnost: 1,59 kg
Záruka: 3 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core i3 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198990434452 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 3 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | HP 250R |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 3200 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R NBD |
| Uhlopriečka ("): | 15,6 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,59 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | G10 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 45 |
| Napájací konektor: | Round Tip |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 236 |
| Šírka (mm): | 359,8 |
| Hĺbka (mm): | 15,7 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | 3-100U |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924110541 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 41 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
