HP 312A Magenta LJ Toner Cart, CF383A (2,700 pages)
Kód: CF383A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Purpurová tonerová kazeta HP 312A LaserJet
Parametre
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Purpurová |
|---|---|
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | Približne 2 700 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť kombinovanej azúrovej, žltej a purpurovej na základe normy ISO/IEC 19798. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 385 x 109 x 125 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 200 x 800 x 1 149 mm |
| Hmotnosť balenia | Približne 0,90 kg |
| Hmotnosť palety | 171,7 kg |
| Počet na palete | 168 |
| Počet vrstiev na palete | 9 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 27 |
| Záruka | Obmedzená záruka s prémiovou ochranou HP. Na tento produkt HP sa poskytuje záruka na chyby materiálu a spracovania. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.89 kg |
| EAN: | 887111367785 |
| Tlačové technológie: | Laserová |
| Typ produktu spotrebného materiálu: | Farebná cartridge / toner / páska |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
