HP Advanced Glossy Photo Paper-100 sht, 10 x 15 cm borderless, 250 g, m2, Q8692A
Kód: Q8692A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lesklý fotopapier HP Advanced, 250 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 hárkov
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | Kompatibilný so všetkými atramentovými tlačiarňami. |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 123,8 × 33,34 × 181 mm |
| Hmotnosť | 0,4 kg |
| Obsah balenia | 100 hárkov papiera 10 x 15 cm (101 x 152 mm) |
| Záruka | Záruka v trvaní 90 dní, v prípade poruchy výrobca výrobok vymení |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Média a papiere pre atrament. Tlač. |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| EAN: | 882780349605 |
| Typ papiera: | Fotografický |
| Maximálny formát tlače/média: | 10 x 15 cm |
| Gramáž (g/m2): | 250-299 |
| Tlačové technológie: | Atramentová |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
