HP Elite, 805 G9, SFF, R5-8500G, 16GB, 512GB, AMD int, W11H, 3R
Kód: A55S8ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP Elite SFF 805 G9 * HP Wolf Security * HP Sure Sense
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 5 8500G (6 jader, 12 vláken, 3,5/5,0 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 4 sloty DIMM (4/3)
Pevný disk: 512GB SSD PCIe® NVMe™ M.2
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 740M
Audio: kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP
Síť: ano
Bezdrátová komunikace: ne
Klávesnice: HP 125 USB
Myš: HP 125 USB
Napájení: 260W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC
Přední porty: * 1× USB-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s * 4× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s * 1× kombinovaný zvukový konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: * 2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s * 4× USB-A 2.0 * 1× HDMI 2.1 * 1× DisplayPort™ 1.4a * 1× RJ-45 * 1× zvukový vstup/výstup * 1× napájecí konektor
Rozšiřující sloty: * 1× M.2 2230 * 1× PCIe 3 x1 * 2× M.2 2280 * 1× PCIe 4 x16
Barva: černá
Rozměry: 338x308x100mm
Hmotnost: cca 5,4kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199485638591 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | HP Elite |
| Prevedenie: | Small Form Factor |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 3 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | 805 G9 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,5 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 4 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 260 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Presný model CPU: | R5-8500G |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C924060172 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
