HP EliteBook 8, G2i, U5-322, 14'', WUXGA, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, Silver, 3R
Kód: DG1U6ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP EliteBook 8 G2i *Tvořte a analyzujte s rychlou lokální AI, která drží krok i při multitaskingu na cestách. *HP EliteBook 8 G2a, vysoce zabezpečený 14'' HP Copilot+ PC, přináší působivý výkon, dlouhou výdrž baterie a snadno se začlení do IT infrastruktury
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor: ,Intel Core Ultra 5 322 (až 4,4GHz s technologií Intel Turbo boost, 12MB mezipaměti L3, 6 jader, 6 vláken)
NPU: ,46 TOPS
Paměť: ,1x 16GB DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): ,1/0
Pevný disk: ,512GB SSD M.2 PCIe NVMe
Displej: ,14'' IPS (1920x1200), anti-reflexní, 400 nitů
Grafická karta: ,Integrovaná Intel Graphics
Audio: ,Dva stereofonní reproduktory, dva mikrofony vybavené redukcí šumu pomocí umělé inteligence
Web kamera: ,5MPx infračervená kamera s AI
Polohovací zařízení: ,TouchPad
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ne
Čtečka otisků prstů: ,Ano
Čtečka čipových karet: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Optická mechanika: ,Ne
Bezdrátová komunikace: ,Bezdrátová karta Intel Wi-Fi 7 BE211 (2x2) a Bluetooth 6.0
Porty USB: , *1x USB-A s přenosovou rychlostí 10Gb/s *1x USB-C s přenosovou rychlostí 10Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4) *2x Thunderbolt 4 s USB-C s přenosovou rychlostí 40Gb/s (USB Power Delivery 3.0, DisplayPort 2.1)
Další porty: , *1x HDMI 2.1 *1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (stereo) *1x slot pro nano bezpečnostní zámek
Baterie: ,3článková Li-Ion polymerová HP s dlouhou výdrží (68Wh)
Napájení: ,65 až 100 W napájecí adaptér AC (prodává se samostatně)
Barva: ,Ledovcově stříbrná
Rozměry: ,315,6 x 222 x 11,7 mm
Hmotnost: ,1,39kg
Záruka: ,3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 826581048237 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 1 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | HP EliteBook 8 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | EN |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 1 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,39 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | G2i |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,5 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ne |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ne |
| Výška (mm): | 222 |
| Šírka (mm): | 315,6 |
| Hĺbka (mm): | 11,7 |
| Presný model CPU: | U5-322 |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 68 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 46 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
