Notebook HP EliteBook 6 G1iR Silver
Kód: 9M4J3AT-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor: Intel Core 5 120U [10 cores - 2P + 8E, 12 threads, P-core 1.4 5.0 GHz, E-core 0.9 3.8 GHz, 12 MB cache] Pamäť RAM: 16GB DDR5 SSD: 512GB M.2 NVMe Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 16" Rozlíšenie displeja: WUXGA (1920 x 1200) Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Yes, Full HD Grafická karta: Intel® Graphics Zvuková karta: Áno, vstavaná Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 Konektory externé: 1 x HDMI 2.1 Konektory externé: 2 x USB 3.2 Gen 1 Touchpad: Áno SmartCard reader: Áno Display Technology: IPS Rad procesora: Intel Core i5 Typ pamäte RAM: DDR5 Kapacita pamäte RAM: 16GB Vek produktu: 2026 Rozmery: 251 mm x 359 mm x 17 mm Hmotnosť: 1.75 kg HP EliteBook 6/G1iR/5-120U/16"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11P/SilverDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199251925795 |
| Procesor: | Intel Core 5 120U x |
| Pamäť RAM: | 16GB DDR5 x |
| SSD: | 512GB M.2 NVMe x |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky x |
| Uhlopriečka displeja: | 16" x |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 x |
| Bluetooth: | Áno x |
| Wi-Fi: | Áno x |
| Webcam: | Webcam, Full HD x |
| Grafická karta: | Intel® Graphics x |
| Zvuková karta: | SOUND x |
| Sieťová karta: | LAN 1G x |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro x |
| Konektory externé: | Jack 1x, USB Type-C with Thunderbolt 4 2x, HDMI 2.1 1x, USB 3.2 Gen 1 2x |
| Touchpad: | Áno x |
| SmartCard reader: | Áno x |
| Trieda: | Nové x |
| Display Technology: | IPS x |
| Rad procesora: | Intel Core i5 x |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 x |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB x |
| Vek produktu: | 2026 x |
| Kvalita: | nový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
