HP OMEN, 35L GT16-0012nc, Tower, U7-265K, 32GB, 1TB, RX 9070XT, W11H, 3R
Kód: D8QS7EA-BCMSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
OMEN by HP 35L GT16-0012nc * 2× 120mm přední ventilátor aRGB LED * 35l * 100GB úložiště Dropbox po dobu 3 měsíců
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 265K (20 jader - 8P + 12E, 20 vláken, P-core 3,9/5,4 GHz, E-core 3,3/4,6 GHz, 30 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost (13TOPS)
Paměť: 2× 16GB DDR5-6000MT/s (Kingston FURY XMP RGB Heatsink)
Počet slotů (celkem/volných): 4 sloty DIMM (4/2)
Maximální velikost paměti: 128GB
Pevný disk: 1TB disk PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Grafická karta: AMD Radeon™ RX 9070XT (16GB GDDR6)
Audio: prostorový zvuk 5.1, podpora OMEN Audio Control DTS Headphone:X™
Síť: Realtek RTL8125BGH-CG 10/100/1000/2500 GbE NIC
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 (2x2) + Bluetooth® 5.4
Klávesnice: HP 125 USB černá
Myš: HP 125 USB černá
Napájení: 850W ATX 80 Plus s certifikací Gold
Horní porty: * 1× USB-C® s přenosovou rychlostí 10 Gb/s (HP Sleep and Charge) * 2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (HP Sleep and Charge) * 1× 3,5mm konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: * 1× Thunderbolt™ 4 s rozhraním USB-C® s přenosovou rychlostí 40 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) * 1× USB-C® s přenosovou rychlostí 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge) * 2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (HP Sleep and Charge) * 4× USB 2.0 * 1× vstup pro mikrofon * 1× RJ-45 * 1× zvukový vstup * 1× zvukový výstup * 1× HDMI 2.1b * 3× DisplayPort™ 2.1a * 1× slot pro bezpečnostní zámek Kensington
Rozšiřující sloty: * 1× PCIe x16 * 1× PCIe x4 * 3× M.2 (2× pro SSD, 1× pro WLAN)
Barva: temně černá
Rozměry: 210x408x410mm
Hmotnost: cca 14,5kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 821844511954 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | AMD |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | HP OMEN |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 2,5 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 16 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 2 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 6000 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | 35L GT16-0012nc |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,9 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 4 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 1 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 3 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 850 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 1 |
| eSATA: | Ne |
| Vodné chladenie: | Ano |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Presný model CPU: | U7-265K |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon RX 9070 XT |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | 2 měsíce |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
