HP Omnibook 5, 16-ag1005nc, AI7-350, 16'', WUXGA, 32GB, 1TB, AMD int, W11H, Blue, 3R
Kód: C2QP5EA-BCMSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP OmniBook 5 NGAI 16-ag1005nc
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor: ,AMD Ryzen™ AI 7 350 (max. zvýšený takt až 5,0 GHz, 16 MB mezipaměti L3, 8 jader, 16 vláken)
NPU: ,50
Paměť: ,32GB paměť LPDDR5x-7500 Mt/s (integrovaná)
Pevný disk: ,1TB disk PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Displej: ,16” displej OLED UWVA BrightView s ,rozlišením 2K (1920 ,x ,1200), dobou odezvy 1 ,ms, tenkým rámečkem, funkcí tlumení modrého světla, 300 ,nity a ,95% DCI-P3
Grafická karta: ,Grafická karta AMD Radeon™ 860M
Audio: ,Dva reproduktory
Web kamera: ,Kamera HP True Vision 1080p FHD s ,dočasnou redukcí šumu a dvěma integrovanými digitálními mikrofony
Polohovací zařízení: ,TouchPad
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ano
Čtečka otisků prstů: ,Ne
Čtečka čipových karet: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Optická mechanika: ,Ne
Síť: ,Ne
Bezdrátová komunikace: ,Bezdrátová karta Realtek Wi-Fi 6 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Porty USB: , *1× USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s *1× USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 ,Gbit/s *2× USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge)
Další porty: , *1× výstup HDMI 2.1 *1× konektor sluchátek/mikrofonu
Baterie: ,3článková Li-ion polymerová (59 Wh)
Napájení: ,65W napájecí adaptér USB Type-C
Barva: ,Blankytně modrá
Materiál: ,FERT
Rozměry: ,357,7 x 254,8 x 18,6mm ,
Hmotnost: ,1,79 kg
Záruka: ,3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen AI 7 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199485380025 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | HP Omnibook 5 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7500 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,79 |
| Farba: | Modrá |
| Model: | 16-ag1005nc |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 860M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 300 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 18,6 |
| Šírka (mm): | 357,7 |
| Hĺbka (mm): | 254,8 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | AI7-350 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 59 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
