HP Omnibook X Flip, 14-fm0003nc, U7-258V, 14'', 2880x1800, T, 32GB, 1TB, Intel int, W11H, Silver, 2R NBD
Kód: BX8Q2EA-BCMSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP OmniBook X Flip NG AI 14-fm0003nc
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 32GB LPDDR5x-8533 (integrovaná)
Pevný disk: 1 TB PCIe® Gen4 Value NVMe™ M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Displej: 35,6cm (14”) displej OLED UWVA s rozlišením 3K (2 880 × 1 800), vícedotykovou technologií, 48–120 Hz, dobou odezvy 0,2 ms, tenkým rámečkem, sklem Corning® Gorilla® Glass 3, funkcí tlumení modrého světla, 400 nity (SDR), 500 nity (HDR) a 100% DCI-P3
Grafická karta: Intel Arc 140V
Audio: DTS:X® Ultra, Dual speakers, HP Audio Boost, Poly Studio
Web kamera: 5MPx IR kamera s redukcí okolního hluku a dvěma integrovanými mikrofony
TPM 2.0: ano
Polohovací zařízení: HP Imagepad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Stylus: ano
Síť a bezdrátová komunikace: Bezdrátová karta Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2x2) and Bluetooth® 5.4
Rozhraní: * 2x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10Gb/s * 1x USB Type-C® 10Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) * 1x Thunderbolt USB Type-C® 40Gbps (USB Power Delivery 3.1, DisplayPort™ 2.1, HP Sleep and Charge) * 1x combo mikrofon/sluchátka * 1x HDMI 2.1
Baterie: 3 článková Li-polymerová baterie, 59 Wh
Napájení: 65 W napájecí adaptér USB Type-C®
Rozměry: 31,3 x 21,85 x 1,46 cm
Hmotnost: < 1,39 kg
Barva: Glacier Silver
Záruka: 2 roky
Pro správnou kompatibilitu Care Packu, využijte HP portál
https://cpc2.ext.hp.com/?countries=CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 7 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199251729195 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + všechny loga |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | HP Omnibook X Flip |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | HP Imagepad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Recyklovaný kov |
| Batéria - počet článkov: | 3 |
| Záruka notebooku: | 2R NBD |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,39 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | 14-fm0003nc |
| Displej - rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 218,5 |
| Šírka (mm): | 313 |
| Hĺbka (mm): | 14,6 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-258V |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 59 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 3 měsíce |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
