HP PC Pro Tower 400G9 i5-14500,16GB DDR5,512GB NVMe,HD DP+2xHDMI, usb kl. myš, 260W pla,Win11Pro,3y onsite
Kód: 99Q32ET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP Pro Tower 400 G9Windows 11 Pro
Procesor: Intel® Core i5-14500
Pamät: 16 GB DDR5
Pevný disk: 512 GB M.2 SSD
Optická mechanika: neobsahuje
Grafická karta: Intel® UHD 770
• LAN, 1x USB-C 3.2, 6x USB 3.2, 2x USB 2.0, DisplayPort, 2x HDMI, klávesnica, myš
Záruka: 3 roky s opravou na mieste
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.86 kg |
| EAN: | 198415795977 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Prevedenie PC: | Micro-Tower |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Model procesoru: | Intel Core i5-14500 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 32759 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.6 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3 |
| TDP: | 65 |
| Grafický čip: | Intel HD |
| Typ paměti: | DDR5 DIMM |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Typ disku: | SSD |
| HDD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, LAN, DisplayPort, USB Type-C |
| Výkon zdroje (W): | 260 |
| Výbava PC: | Klávesnica + myš |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
