HP ProDesk TWR 2 G1a R3 8300G, 8GB, 512GB, DOS
Kód: D94ZGET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP ProDesk 2 Tower G1a PC Stolní počítač ProDesk 2 Tower G1a AI pomáhá optimalizovat firemní zdroje.
Operační systém: ,FreeDOS
Procesor: ,AMD Ryzen™ 3 8300G (up to 4.9 GHz max boost clock, 8 MB L3 cache, 4 cores, 8 threads)
Paměť: ,8 GB DDR5-5200 MT/s (1 x 8 GB) Transfer rates up to 5200 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): ,2 / 1
Pevný disk: ,512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
Grafická karta: ,AMD Radeon™ 740M Graphics
Audio: ,Kodek Realtek ALC3602-CG
Síť: ,Ano
Bezdrátová komunikace: ,Ne
Klávesnice: ,HP 125 v2 Wired Keyboard
Myš: ,HP 125 Wired Mouse
Napájení: ,180 W internal power supply, up to 90% efficiency, active PFC
Přední porty: , *1x USB Type-C® s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s *2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s *2x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s *1x konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: , *1× HDMI 1.4b *1× DisplayPort™ 1.4a *1× RJ-45 *1× napájecí konektor *1× zvukový linkový vstup/výstup *3× ,USB ,2.0 Type-A
Rozšiřující sloty: , *2x M.2 *1x PCIe 3 x1 *1x PCIe 4 x16
Barva: ,Černá
Rozměry (ŠxHxV): ,155 x 308 x 337mm
Hmotnost: ,6,10kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske PC |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 821844612620 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Wi-Fi: | Nie |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 3 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | HP ProDesk 2 |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | DOS |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | G1a |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 3 |
| USB 3.x (zadný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 8000 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 180 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Rozmery pamäte: | DIMM |
| Presný model CPU: | R3-8300G |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Farba: | Černá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + HP logo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
