HP Z2, G1i, Tower, U7-265K, 32GB, 1TB, RTX A1000, W11P, 3RNBD
Kód: A40MKET-BCM
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
HP Z2 Tower G1i Workstation Desktop PC
Operační systém: ,Windows 11 Pro
Procesor: ,Intel Core Ultra 7 265K (20 jader - 8P + 12E, 20 vláken, P-core 3,9/5,4 GHz, E-core 3,3/4,6 GHz, 30 MB cache)
Paměť: ,2x 16 GB DDR5-5600 MT/s bez ECC
Počet slotů (celkem/volných): ,(4/2)
Pevný disk: ,1 TB PCIe® Gen5 NVMe™ M.2 SSD
Grafická karta: ,NVIDIA RTX A1000 8 GB GDDR6
Audio: ,Kodek Realtek ALC3205
Síť: ,Intel® I219LM GbE
Bezdrátová komunikace: ,Intel® Wi-Fi ,7 BE200 (2x2) a ,Bluetooth® ,5.4
Napájení: ,700W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC
Přední porty: , *2x ,USB Type-C® s přenosovou rychlostí 20 Gb/s *4x ,USB ,Type-A s ,přenosovou rychlostí 10 ,Gb/s *1x ,konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty: , *2x ,USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 ,Gb/s *2x ,DisplayPort™ 1.4 *1x ,RJ-45 *1x ,zvukový linkový vstup/výstup *3x ,USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480 Mb/s
Rozšiřující sloty: , *2x ,M.2 2280 PCIe 4 x4 *1x ,M.2 2230 pro WLAN *1x ,M.2 2280 PCIe 5 x4 *1x ,PCIe 4 x1 mechanický (x4 elektrický) *1x PCIe 4 x4 mechanický (x16 elektrický) *1x ,PCIe 4 x4
Barva: ,Černá
Rozměry (ŠxHxV): 175 x 426 x 388 mm ,
Hmotnost: ,8,6 kg
Záruka: ,3 roky Next Business Day
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199251456664 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelový rad: | HP Z2 |
| Prevedenie: | Tower |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Ne |
| Myš: | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 4 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 2 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | G1i |
| Počet jadier CPU: | 20 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,9 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 4 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 2 |
| USB 2.0 (zadný): | 3 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 0 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 700 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Presný model CPU: | U7-265K |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025030025 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA RTX A1000 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
