HP ZBook 8 14" G1a AMD Ryzen AI 9 HX PRO 375 55 TOPS, 32GB, 2TB, WQXGA (2560x1600), 5G, Win 11 Pro, 5y onsite
Kód: B30K2ES-BCM2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor, operační systém a paměťInstalovaný operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
Procesor: AMD Ryzen™ AI 9 HX PRO 375 (až 5,10 GHz, 24 MB mezipaměti MB L3 cache, 12 jader)
Strix Point
Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem
Paměť: 32 GB DDR5 5600 MHz (2× 16 GB)
Paměťové sloty: 2 SODIMM
Maximální paměť: Možnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
Pevný disk: 2 TB M.2 SSD PCIe Gen 4x4 NVMe TLC
Volný slot na další disk: Ne
Optická jednotka: neobsahuje
Grafické / Audio funkce
Grafická karta: AMD Radeon™ 890M (integrovaná bez vlastní paměti)
Úhlopříčka displeje: 35,6 cm (14,0")
Rozlišení: 2 560 × 1 600
Typ monitoru: Matný IPS displej, WQXGA rozlišení, AntiGlare
500 nits (cd/m2), 100% DCI-P3, HP DreamColor, 120 Hz
Zvuk: Integrované stereo reproduktory
Poly Studio
Web kamera: Infračervená 5MP kamera s krytkou a integrovanými duálními digitálními mikrofony
Podpora Windows Hello
Konektivita
Bezdrátové připojení: Mediatek WiFi 7 MT7925 (2x2)
Bluetooth 5.4
WWAN modul HP R15 5G
Síťové rozhraní: Integrovaná gigabitová síťová karta Realtek RTL8111
Rozšiřující sloty: Čtečka karet Smart Card
Slot pro nano SIM kartu
Porty a konektory:
2× USB-C s Thunderbolt 4
- podpora DisplayPort 2.1
- přenosová rychlost signálu 40 Gb/s
- napájení notebooku
1× USB-C 3.2 Gen 2
- podpora DisplayPort 1.4
- přenosová rychlost signálu 10 Gb/s
1× USB 3.2 Gen 1
1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
1× HDMI 2.1
Další informace
Klávesnice: Podsvícená klávesnice odolná proti polití bez numerické části
Typ napájení: Napájecí adaptér 140 W USB-C
Typ baterie: 3článková lithium-iontová polymerová baterie (62 Wh)
Hmotnost produktu: 1,44 kg
Rozměry produktu (š x h x v): 31,56 × 22,2 × 1,89 cm
Materiál: Celokovové šasi
Barva: Stříbrná (meteor silver)
Co je obsaženo v krabici:
Notebook
Napájecí adaptér
Správa zabezpečení: Čtečka otisků prstů
Hardwarové vypnutí webové kamery
Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
Slot na bezpečnostní zámek (bezpečnostní zámek je nutné zakoupit zvlášť)
HP Tamper Lock
Záruka: 5 let pro spotřebitele ( 5 let IČ ) s opravou na místě
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen AI 9 |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 1.6 kg |
| EAN: | 0199485155203 |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Farba veka (NTB): | Stříbrná |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2560x1600 (WQXGA) |
| Thunderbolt: | Ano |
| Veľkosť HDD (NTB): | 2 TB |
| USB-C: | Ano |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| SIM slot (NTB): | 5G |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Výrobca (NTB): | HP |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Replikátor portov (NTB): | Ano |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 5letý servis u zákazníka |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| Batéria - počet článkov (NTB): | 3 |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Určení (NTB): | Pracovní stanice |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
