Kingston FURY Beast EXPO/DDR5/64GB/6400MHz/CL32/2x32GB/RGB/Black
Kód: KF564C32BBEAK2-65
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
KINGSTON 64GB 6400MT/s DDR5 CL32 DIMM (Kit of 2) FURY Beast RGB EXPODodatočné parametre
| Kategória: | DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | Doživotné |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 0740617343083 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita paměti: | 64GB |
| Frekvencia (MHz): | 6400 |
| CAS latency: | CL32 |
| Chladenie: | Pasivní |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Intel XMP: | Ano |
| Počet modulov v balení: | 2x32GB |
| RGB podsvícení: | Ano |
| Modelová řada: | Kingston FURY Beast EXPO |
| Barva chladiče: | Černá |
| AMD EXPO: | Ano |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
