Lenovo Idea Tab Plus, 12G+256GCL- CZ-PEN-WOA
Kód: ZAG70453CZ
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Idea Tab Plus ZAG70453CZ
Operační systém: ,Android 16 or Later ,
Procesor - typ: ,MediaTek Dimensity 6400
Procesor - počet jader: 8 Jader
Procesor - frekvence: ,2.5 GHz
Grafický čip: ,Integrovaná Arm Mali-G57 MC2 GPU ,
RAM (GB):12GB Integrovaná LPDDR4x ,
Úložiště (GB): 256
Paměťové karty: microSD (až 2 TB)
Technologie displeje: IPS
Velikost hlavního displeje (palce): ,12.1''
Rozlišení (px): ,2560x1600
Obnovovací frekvence (Hz): 90Hz
Jas (nitů): 600 (typical), 800(HBM)
Poměr stran: 16:10
Konektivita - přenos dat: *Wi-Fi 5 ,802.11ac *Bluetooth 5.2
Výbava: *GPS *GLONASS *Galileo ,
Reproduktory: ,4 reproduktory, optimalizované s Dolby Atmos
Fotoaparát: *zadní: ,13.0MP *přední (Selfie): ,8.0MP
Senzory: *Accelerometer sensor *Senzor okolního světla (ALS) *Hall sensor
Baterie: *kapacita baterie [mAh]: 10200mAh
Ostatní HW: *klávesnice u tabletu: Ne *stylus u tabletu: ,Lenovo® Tab Pen
Porty: * ,1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0)with charging *1x Card slot *1x Pogo pin connector (3-point) ,
Rozměry (mm): ,278.8 x 181.05 x 6.29 mm
Hmotnost (g): 530
Barva: Cloud Grey
Záruka: 2 Roky
Stránka výrobce: ,https://psref.lenovo.com/Detail/Idea_Tab_Plus?M=ZAG70453CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198158818780 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Procesor - typ: | MediaTek Dimensity 6400 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Obsah balenia: | Lenovo® Tab Pen |
| GPS: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Senzory: | akcelerometr, senzor okolního světla, Hallův senzor |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Operačná pamäť (GB): | 12 |
| Modelový rad: | Lenovo Idea Tab Plus |
| Displej - rozlíšenie (formát): | > Full HD (>1080 řádků) |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 256 |
| Verzia OS: | Android 16 |
| Lightning: | Ne |
| Dokovacia klávesnica: | Ne |
| Záruka tabletu (roky): | 2 |
| Displej - popis: | 12.1" 2.5K IPS 600nitů/800nitů, 96% DCI-P3, 90Hz |
| Uhlopriečka ("): | 12,1 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,53 |
| Hmotnosť: | od 0,501 do 0,650 kg |
| Farba - presná: | Cloud Grey |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 13 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 8 |
| Model: | ZAG70453CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 10200 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,5 |
| Vodeodolnosť: | Ne |
| micro USB: | Ne |
| Operačný systém: | Android |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 2TB |
| Možnosť SIM: | Ne |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ano |
| Akcelerometer (G-Sensor): | Ano |
| Výška (mm): | 278,8 |
| Šírka (mm): | 181,05 |
| Hĺbka (mm): | 6,29 |
| Farba: | Šedá |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
