Lenovo Idea Tab Pro, ZAE40126SK + Pen, 12,7'', 2944x1840, 8GB, 256GB, An15, Luna Grey
Kód: ZAE40126CZ
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Luna Grey *IP52Operační systém: Android 15 or Later
Procesor - typ: MediaTek Dimensity 8300
Procesor - počet jader: 8C
Procesor - frekvence: 1x A715 @3.35 GHz + 3x A715@3.2 GHz + 4x A510@2.2 GHz
Grafika: Integrated ARM G615 MC5
Chipset: MediaTek SoC Platform
RAM [GB]: 8GB Soldered LPDDR5x
Vnitřní paměť [GB]: 256GB UFS 4.0
Paměťové karty: microSD Card Slot
Displej: LTPS 400nits Paper-like Anti-glare, 144Hz, Touch
Úhlopříčka displeje [palce]: 12.7''
Rozlišení [pix]: 3K (2944 x 1840)
Konektivita: *Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3 *1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with charging / DP-Out / Audio *1x microSD card slot *1x Pogo pin connector (3-point)
Výbava: Fotoaparát: Front 8.0MP / Rear 13.0MP with Flashlight Mikrofon: Dual Microphone Reproduktory: 4 JBL® speakers, 1W x4, optimized with Dolby Atmos® Senzory: *Accelerometer + Gyroscope sensor *Hall sensor *RGB sensor GPS + GLONASS + Galileo
Baterie: * Kapacita baterie [mAh]: Integrated 10200 mAh (Typ.) * Power Adapter: 5~11V / 4.5A 45W Max
Rozměry [mm]: 291.8 x 189.1 x 6.9 mm
Hmotnost [g]: Around 620 g
Obsah balení: Pen Bundled
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198153747207 |
| Displej - typ: | LTPS |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Procesor - typ: | Dimensity 8300 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Obsah balenia: | 0 |
| GPS: | Ano |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Predný fotoaparát: | Ano |
| Zadný fotoaparát: | Ano |
| Senzory: | Hall sensor |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Modelový rad: | Lenovo Idea Tab Pro |
| Pevný disk - pamäť (GB): | 256 |
| Verzia OS: | Android 14 |
| Lightning: | Ne |
| Batéria: | Integrated |
| Záruka tabletu (roky): | 2 |
| Displej - popis: | LTPS 400nits Paper-like Anti-glare, 144Hz, Touch |
| Uhlopriečka ("): | 12,7 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,620 |
| Hmotnosť: | od 0,501 do 0,650 kg |
| Farba - presná: | Luna Grey |
| Zadný fotoaparát (Mpx): | 13 |
| Predný fotoaparát (Mpx): | 8 |
| Model: | ZAE40126CZ + Pen |
| Displej - rozlíšenie: | 2944x1840 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 10200 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,2 |
| micro USB: | Ne |
| Operačný systém: | Android |
| Možnosť SIM: | Ne |
| Stylus (súčasťou balenia): | Ano |
| Akcelerometer (G-Sensor): | Ano |
| Gyroskop: | Ano |
| Výška (mm): | 6,9 |
| Šírka (mm): | 291,8 |
| Hĺbka (mm): | 6,9 |
| Farba: | Šedá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
