Lenovo IdeaPad 5 2-in-1, 14AGP11, AI5-430, 14'', WUXGA, T, 16GB, 512GB, AMD int, W11H, Gray, 2R
Kód: 83UH0040CK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
IdeaPad 5 2-in-1 14AGP11
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 5 430 (4C/8T, 2/4.5GHz, 4MB L2/8MB L3)
NPU: ,50 TOPS
Paměť: ,2x 8GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): ,2/0
Maximální velikost: ,32 GB DDR5-5600
Pevný disk: ,512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: ,2 M.2 sloty, 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot + 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot
Optická mechanika: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ano
Displej: ,14'' (1920 x 1200) OLED, 400nitů , Lesklý, 60 Hz, Touch
Grafická karta:  ,Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: ,High Definition Audio, Realtek ALC3287 codec
Webkamera: ,FHD 1080p + IR with Privacy Shutter
Polohovací zařízení: ,TouchPad
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ano
Čtečka otisků prstu: ,Ne
Pero: ,Ano
Síť: ,Ne
Bezdrátová komunikace: ,Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.4
Porty: , *1x USB-A (USB 5Gbps), Always On *1x USB-A (USB 5Gbps) *2x USB-C (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.4 *1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz *1x Headphone/microphone combo jack (3,5mm) *1x microSD card reader
TPM 2.0: ,Ano
Baterie: ,60Wh
Napájení: ,Není součástí balení
Barva: ,Luna Grey
Materiál: ,Aluminium (Tops), PC-ABS + 40% GF (Bottom)
Rozměry: ,311,6 x 224,9 x17,4 mm
Hmotnost: ,1,54 kg
Záruka: ,2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen AI 5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199274946685 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 14 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,54 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 14AGP11 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 4 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 224,9 |
| Šírka (mm): | 311,6 |
| Hĺbka (mm): | 17,4 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | AI5-430 |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,5 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 60 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
