Lenovo IdeaPad Slim 5, 16IMH10, U5-135H, 16'', WUXGA, 16GB, 512GB, Intel int, W11H, Gray, 2R
Kód: 83V7004ACKSSK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo IdeaPad Slim 5 16IMH10 *MIL-STD-810H military test passed (21 testovaných položek)
Operační systém: Windows 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Procesor: Intel Core Ultra 5 135H (14 jader (4P + 8E + 2LPE) / 18 vláken, P-core 1,7/4,6GHz, E-core 1,2/3,6GHz, LP E-core 0,7/2,5GHz, 18MB Intel Smart Cache)
NPU: Intel AI Boost, až 11 TOPS
Paměť: 2x 8GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Maximální velikost: až 32GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2: jeden M.2 2242 PCIe® 4.0 x4, jeden M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: Čtečka microSD karet
Displej: 16'' WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel® Arc Graphics
Audio: Stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizované s Dolby Audio™, mikrofon 2x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou, TOF senzor
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2)
Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5Gbps), vždy zapnuto * 1x USB-A (USB 5Gbps) * 2x USB-C® (USB 10Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný vstup pro sluchátka/mikrofon (3.5mm) * 1x microSD čtečka karet
Zabezpečení: Firmware TPM 2.0 Enabled
Baterie: Integrovaná 80 Wh
Napájení: bez adaptéru
Barva: Šedá (Luna Grey)
Materiál: Hliník
Rozměry(ŠxHxV): 356,5 x 250,6 x 16,9 mm
Hmotnost: od 1,93 kg
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaPad_Slim_5_16IMH10?M=83V7004ACK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199274947125 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo IdeaPad Slim 5 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,93 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 16IMH10 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 14 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,7 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 1. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnosť viacerých diskov (počet): | 1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | USB - C + USB - A |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 16,9 |
| Šírka (mm): | 356,5 |
| Hĺbka (mm): | 250,6 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | U5-135H |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 80 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Neuvedeno |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
