Lenovo ThinkCentre neo, 50a 27 Gen 5, 27'', FHD, Intel® Core 5 210H, 16GB, 512GB, Intel int, bez OS, Sivá, 3ROn
Kód: 12SA002RCK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model:Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5
Barva:Šedá (Luna Grey)
Operační systém:Žádný
Procesor:Intel® Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB Intel Smart Cache
Displej:27'' FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 300nits, 99% sRGB
Dotykový:Ne
Grafika:Integrated Intel® Graphics
Pevný disk:512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika:Ne
Paměť:1x 16GB SODIMM DDR5-5200
Počet slotů (celkem/volné):2/1
Maximální paměť:32GB DDR5-5200
Síť:100/1000M
Bezdrátová komunikace:Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Zadní konektory: *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) *1x HDMI®-in 1.4 *1x HDMI®-out 2.1 TMDS *1x Ethernet (RJ-45) *1x power connector
Boční konektory: *1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only *1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Čtečka paměťových karet:Ne
Webkamera:5.0MP
Mikrofon:2x, Array
Rozměry:611.72 x 192 x 473.16 mm
Hmotnost:Cca 7.1 kg
Napájení:90W 89% Adapter
Klávesnice:USB Calliope, černá, česká/slovenská
Myš:USB Calliope, černá
Záruka:3 roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_neo_50a_27_Gen_5?M=12SA002RCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198156878823 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkCentre neo |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA štandard: | Ne |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Počet USB portov (celkom): | 4 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5200 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Model: | 50a 27 Gen 5 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| USB 2.0 (predný): | 2 |
| USB 3.x (predný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 0 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 1 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 90 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | 5-210H |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ne |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Farba: | Šedá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
