Lenovo ThinkCentre neo, 50q Gen 5, Mini, 5-210H, 16GB, 512GB, Intel int, bez OS, 3ROn-Site
Kód: 13B9001MCK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Model: ThinkCentre neo 50q Gen 5
Provedení: Tiny
Operační systém: Žádný
Procesor: Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB
Čipová sada: Intel SoC Platform
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Optická mechanika: ne
Grafická karta: Integrated Intel Graphics
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Max. velikost: 64GB
Počet pozic (celkem / volné): 2/1
Síť: 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Realtek Wi-Fi 7 RTL8922AE, 802.11be 2x2 + BT5.4
Zadní konektory: *2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On *2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *1x HDMI 2.1 TMDS *1x DisplayPort 1.4b *1x Ethernet (GbE RJ-45) *1x Power connector
Přední konektory: *1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with data transfer and 5V@3A charging *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A charging *1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Čtečka paměťových karet: ne
Rozměry: 179 x 182.9 x 36.5 mm
Hmotnost: 1.13 kg
Napájení: 90W 89% Adapter
Klávesnice: USB, Calliope, Black, Czech / Slovakian
Myš: USB Calliope Mouse, Black
TCO Certified: Ano
Záruka: 3 roky Onsite
Stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_neo_50q_Gen_5?M=13B9001MCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198158724906 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkCentre neo |
| Prevedenie: | Ultra small (tenký client) |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Model: | 50q Gen 5 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| USB 2.0 (predný): | 0 |
| USB 3.x (predný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 1 |
| USB 2.0 (zadný): | 2 |
| USB 3.x (zadný): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 90 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Presný model CPU: | 5-210H |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (predný): | 0 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025050038 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5 (predné): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadný): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
