Lenovo Yoga Pro 9, 16IPH11, U7-356H, 16'', 3200x2000, T, 32GB, 1TB, RTX 5060, W11H, Gray, 3R On-Site
Kód: 83SF001BCK
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Yoga pro 9i aura edition
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor:  ,Intel Core Ultra 7 356H
NPU: ,až 50 Tops
Paměť: ,32GB Soldered LPDDR5X-7467
Počet slotů (celkem/volných): ,0/0
Maximální velikost: ,32 GB
Pevný disk: , ,1 TB SSD m.2 2242 PCle 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: ,Up to two drives, 2x M.2 SSD/M.2 2242 SSD up to 2TB each
Optická mechanika: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ano
Displej: ,16'' 3.2K (3200x2000) Tandem OLED, 1600nits (peak) / 1000nits (typical) Glossy
Grafická karta: ,NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7 , ,
Audio: ,SoundWire, Cirrus Logic CS42L43 codec, ,6 stereo speakers, 2W x4 (dual side woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos, Smart Amplifier (AMP)
Webkamera: ,5.0MP + IR with E-shutter
Polohovací zařízení: ,Dotyková obrazovka, Touchpad
Podsvícená klávesnice: ,Ne
Numerická klávesnice: ,Ne
Čtečka otisků prstu: ,Ne
Pero: ,Ano (Lenovo Yoga Pen Gen 2)
Síť: ,Ne
Bezdrátová komunikace: , *Wi-Fi 7 *Bluetooth 5.4
Porty: , *1x USB-A (USB 10Gbps), Always On *1x USB-A (USB 10Gbps) *2x Thunderbolt™ 4, with USB PD 65-100W and DisplayPort™ 2.1 *1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz *1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) *1x SD card reader (UHS-II) *1x Slim tip power connector
TPM 2.0: ,Ano
Baterie: ,92.5Wh
Napájení: ,
Barva: ,245W Slim Tip (3-pin)
Materiál: ,Hliník
Rozměry: ,360.8 x 248.9 x 17.3 mm
Hmotnost: ,1,9 Kg
Záruka: , 2 roky (3 roky Premium Care with Onsite upgrade)
Odkaz na stránku výrobce:https://psref.lenovo.com/l/Detail/Yoga_Pro_9_16IPH11?M=83SF001BCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel Core Ultra 9 |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199274937270 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Obsah balenia: | Notebook, stylus |
| Modelový rad: | Lenovo Yoga Pro 9 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ne |
| Layout klávesnica: | CZ/SK |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 7467 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 3R On-Site |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,9 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 16IPH11 |
| Displej - rozlíšenie: | 3200x2000 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 1,9 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 245 |
| Napájací konektor: | Slim Tip |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 5MP |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 17,3 |
| Šírka (mm): | 360,8 |
| Hĺbka (mm): | 248,9 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-356H |
| Platforma Intel® Evo™: | Ano |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,7 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 92,5 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Ne |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 1000 |
| Počet jadier GPU: | 3840 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
