65'' LG LED 65UH5 - UHD, 500cd, IPS, 24, 7
Kód: 65UH5Q-E.AEU
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
4K UHD Signage *Resolution: 3,840 × 2,160 (UHD) *Brightness: 500 nits (Typ.) *Bezel Width: 11.4 mm (Even Bezel) *webOS Smart Platform *LG Shield
Typ obrazovky: ,ADS
Podsvícení: ,Edge
Úhlopříčka [palce]: ,65''
Rozlišení: ,3,840 x 2,160 (4K UHD)
Obnovovací frekvence [Hz]: ,60
Poměr stran: ,16:9
Jas [cd/m2]: ,500
Kontrast: ,1,200:1
Odezva [ms]: ,8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178 × 178
Počet barev: ,1.07 Billion Colors (10 bit (D))
Reproduktory: ,10 W × 2
Konektory: , *Input: HDMI (3, HDCP 2.2/1.4), DP (HDCP 2.2/1.3), RS-232C (4 Pin Phone-Jack), RJ45 (LAN), IR, USB 2.0 Type A (2) *Output: Audio, RS-232C (4 Pin Phone-Jack), IR (No / Yes (Support IR Daisy Chain via RS232C In/Out))
Napájení: ,AC 100-240 V ~, 50/60 Hz, Built-In Power
Spotřeba [W]: ,130
Stand By režim [W]: ,0,5
Třída energetické náročnosti: ,G
Montáž na zeď: ,300 × 300 mm
Naklápění monitoru: ,Portrait / Landscape
Barva: ,Black
Rozměry (ŠxVxH mm): ,1,459 × 835 × 29.7 mm
Hmotnost [kg]: ,21.1 kg
Obsah balení: , *Remote Controller, Power Cord, QSG, Regulation Book, Phone to RS232C Gender, Cable Holder (For Power Cord), IR/Light Sensor Receiver (EU/EK Only), Magnetic Sheet (2, EU/EK Only)
Záruka: ,36 měs.
Stránky výrobce: ,https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/standard/65UH5Q
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806096540718 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1459 × 835 × 29,7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 65 |
| Hmotnosť presná (kg): | 21,1 |
| Model: | 65UH5Q-E |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Smart funkcie: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 130 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 300 x 300 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | LG |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
