Logitech herní sluchátka G432 7.1 Wired
Kód: 981-000770
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
G432 7.1 SURROUND SOUND GAMING HEADSET
Vďaka hernej náhlavnej súprave G432 budete doslova obklopení herným prostredím. Vychutnajte si dokonalý zážitok pri hraní hier, keď sa budete môcť plne ponoriť do akcie a dobre vás bude počuť.
PARAMETRE
| FYZIKÁLNE PARAMETRE | |
| Výška | 172 mm |
| Šírka | 81,7 mm |
| Hĺbka | 182 mm |
| Hmotnosť (bez káblov) | 280 g |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| TECHNICKÉ PARAMETRE - slúchadlá | |
| Mänič | 50 mm |
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia | 39 ohmov (pasívne), 5 kiloohmov (aktívne) |
| Citlivosť | 107 dB SPL/mW |
| TECHNICKÉ PARAMETRE - mikrofón | |
| Smerová charakteristika mikrofónu | kardioidná (jednosmerná) |
| Veľkosť | 6 mm |
| Frekvenčný rozsah | 100 Hz - 10 KHz |
| Požiadavky | Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Mac, Nintendo Switch™, PlayStation 4, Xbox One, tablet alebo mobilné zariadenie Port USB 2.0 alebo vyšší pre počítače PC, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 4, alebo zvukový port 3,5 mm pre konzoly alebo mobilné zariadenia DTS Headphone:X 2.0 na PC s Windows vyžaduje pripojenie USB a softvér Logitech G HUB Voliteľný softvér G HUB vyžaduje prístup k internetu na inštaláciu softvéru a môže byť spustený na 64-bitových systémoch Windows 7, Windows 8, Windows 10 alebo novších, alebo na najnovších verziách systému maxOS X Dvojročná obmedzená záruka na hardware |
Viac informácií: https://www.logitechg.com/cs-cz/products/gaming-audio/g432-7-1-surround-sound-gaming-headset.html
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 5099206082410 |
| Dĺžka prívodného kábla: | 2 |
| Farba: | Čierna-modrá |
| Konektor: | USB |
| Konštrukcia: | cez hlavu (náhlavné) |
| Mikrofón: | Áno |
| Káblové slúchadlá: | Áno |
| Účel: | Herní |
| True Wireless: | Ne |
| Odnímateľný kábel: | Ne |
| Redukcia šumu (interný zdroj): | Ne |
| Priestorový zvuk (slúchadlá): | 7.1 |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Noise canceling (okolitý hluk): | Ne |
| Herné prevedenie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
