Logitech vertikální myš Lift Vertical Ergo, světle šedá, EMEA
Kód: 910-006475
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Logitech vertikálna myš Ergonomický Lift
Majte svoju ruku ako v bavlnke. Dosiahnite prirodzenejšie držanie tela. A doprajte si pohodlie, aby ste sa mohli sústrediť počas celého dňa. Zvoľte vertikálnu ergonomickú myš Lift, ktorá je vhodná pre malé až stredné ruky a je dostupná aj vo verzii pre ľavákov.
Získajte pohodlie od svitania do neskorých nočných hodín s ergonomickou myšou Lift Vertical. Myš Lift, ktorá sa skvele hodí pre malé až stredne veľké ruky, je dostupná v troch nadčasových farbách – tiež s možnosťou Left.

Špecifikácie
| Senzor | |
|---|---|
| DPI | 400–4000 dpi |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Pripojenie | |
| Typ batérie | 1x batéria AA |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bluetooth | Áno |
| USB prijímač | Logi Bolt USB (súčasť balenia) |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 108 x 70 x 71 mm |
| Váha | 125 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 5099206099845 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
