MacBook Air 13'' M5 chip with 10-core CPU and 8-core GPU, 16GB, 512GB SSD - Midnight
Kód: MDHE4CZ/A2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 2.26 kg |
| EAN: | 195950690057 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 13.6 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | Jack 3,5 mm výstup, USB Type-C, Thunderbolt |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 18 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
