MacBook Neo 13'' A18P 6C CPU, 5C GPU, 8G, 512, CZ, IND
Kód: MHFG4CZ/A2
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple MacBook Neo 13''
Operační systém: ,macOS
Procesor: ,Čip A18 Pro (6jádrové CPU se 2 výkonnostními a 4 úspornými jádry)
Paměť: ,8GB
Pevný disk: ,512GB
Displej: ,13'' Liquid Retina s LED podsvícením a technologií IPS, rozlišení 2408x1506 při 219 pixelech na palec
Jas: ,500 nitů
Grafická karta: ,A18 Pro (5jádrové GPU)
Audio: ,Ano
Web kamera: ,FaceTime HD kamera s rozlišením 1080p
Polohovací zařízení: ,Multi-Touch trackpad + Touch ID
Layout klávesnice: ,CZ
Síť: ,ne
Bezdrátová komunikace: ,Wi-Fi 6E (802.11ax) A Bluetooth 6
Porty USB: , *1x USB 3 typ C port s podporou pro nabíjení, DisplayPort, USB 3 (až 10Gb/s) *1x USB 2 typ C port s podporou pro nabíjení a USB 2 (až 480Mb/s)
Další porty: , *3,5mm sluchátkový konektor
Baterie: ,36,5Wh lithium-iontová baterie
Výdrž baterie: ,až 11 hodin bezdrátového prohlížení webu
Napájení: ,napájecí adaptér se prodává zvlášť (minimální příkon potřebný k nabíjení zařízení: 20 W)
Barva: ,Indigo
Materiál: ,Hliník
Rozměry: ,297,5x12,7x206,4mm
Hmotnost: ,1,23kg
V krabici: *13'' MacBook Neo *nabíjecí kabel USB-C (1,5m) *
český návod
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely - displeje pre noteboky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195950853063 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | Liquid Retina |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Apple |
| Typ CPU: | Apple A18 Pro |
| Modelový rad: | Apple MacBook Neo |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | Multidotykový trackpad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | macOS |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Layout klávesnica: | CZ |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | Apple |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 8 |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Uhlopriečka ("): | 13 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,23 |
| Farba: | Indigo |
| Model: | Apple MacBook Neo |
| Displej - rozlíšenie: | 2408x1506 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Apple kompatibilný: | Ano |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | Apple A18 Pro |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ano |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Typ batérie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 12,7 |
| Šírka (mm): | 297,5 |
| Hĺbka (mm): | 206,4 |
| Presný model CPU: | A18 Pro |
| Hmotnosť: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,89 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 36,5 |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
