Apple MacBook Pro 14'', M5 Pro, 14,2'', 3024x1964, 24GB, 2TB, M5 Pro, Tahoe, Silver, 1R
Kód: MJ3E4CZ/A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Apple MacBook Pro 14'' s čipem M5 Pro *Apple Intelligence
Operační systém: macOS
Procesor: Apple M5 Pro, 18jádrové CPU (6P+12E), 20jádrové GPU, 16jádrový Neural Engine, propustnost 307 GB/s
Paměť: 24GB
Pevný disk: 2TB SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SDXC
Displej: 14,2'' Liquid Retina XDR, 3024×1964 při 254 pixelech na palec, XDR až 1000 nitů, až 120Hz, True Tone
Audio: Hi-fi zvuková soustava šesti reproduktorů s woofery v antirezonančním uspořádání, Dolby Atmos, soustava tří mikrofonů
Webkamera: 12MP Center Stage, 1080p HD video, obrazový signálový procesor s výpočetním videem
Polohovací zařízení: Force Touch trackpad
Podsvícená klávesnice: ano, snímač okolního osvětlení
Layout klávesnice: CZ
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: Touch ID
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 (802.11be) + Bluetooth 6.0
Porty USB: *3× Thunderbolt 5 (nabíjení, DisplayPort, Thunderbolt 5: až 120 Gb/s, USB 4: až 120 Gb/s)
Ostatní porty: *1× MagSafe 3 *1× 3,5mm sluchátkový konektor *1× HDMI *1× slot pro SDXC kartu
Baterie: 72,4Wh lithium-polymerová
Výdrž baterie: až 14 hodin bezdrátového prohlížení webu
Napájení: napájecí adaptér se prodává zvlášť (minimální příkon potřebný k nabíjení zařízení je 70 W)
Barva: stříbrná
Rozměry: 312,6×221,2×15,5mm
Hmotnost: 1,6kg
V krabici: *14'' MacBook Pro *kabel USB-C/MagSafe 3 (2m) *
český návod
Dodatočné parametre
| Kategória: | Apple M5 |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 195950717587 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_P1: | Z1MJ |
| Výrobca CPU: | Apple |
| Typ CPU: | Apple M5 Pro |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | Apple MacBook Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Polohovacie zariadenie: | Multidotykový trackpad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | macOS Tahoe |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Apple |
| Typ notebooku: | Pracovný notebook |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Operačná pamäť (GB): | 24 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Záruka notebooku: | 1R |
| Uhlopriečka ("): | 14,2 |
| Hmotnosť presná (kg): | 1,6 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | Apple MacBook Pro 14" |
| Displej - rozlíšenie: | 3024x1964 |
| Počet jadier CPU: | 18 |
| Apple kompatibilný: | Ano |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Modelový rad GPU: | Apple M5 Pro |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Webkamera: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Napájací konektor: | MagSafe 3 |
| Typ batérie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Výška (mm): | 221,2 |
| Šírka (mm): | 312,6 |
| Hĺbka (mm): | 15,5 |
| Presný model CPU: | M5 Pro |
| Hmotnosť: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 6.0 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ano |
| Thunderbolt 5 (počet): | 3 |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 1000 |
| Počet jadier GPU: | 20 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
