MacBook Pro 16'' M5 Pro with 18-core CPU and 20-core GPU, 48GB, 1TB SSD - Space Black
Kód: MGEC4CZ/A
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 195950714128 |
| Operačný systém: | Mac OS X |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Velikost paměti RAM (GB): | 48 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 16.2 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | 3.5mm Jack, USB Type-C, Thunderbolt |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Čítačka pamäťových kariet |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 22 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB portov: | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
