Microsoft Surface Pro 12'', SD-X Plus, 12'', 2196x1464, T, 16GB, 256GB, Adreno, W11P, Platinum, 2R
Kód: EP2-27255
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Microsoft Surface Pro 12'', Copilot+ PC *
napájecí adaptér není součástí balení
* z tabletu na přenosný počítač jedním kliknutím * až 16 hodinová výdrž baterie * stojánek se 165° ohebným pantem
Software: Windows 11 Pro + předinstalované aplikace Microsoft 365
Procesor: Snapdragon X Plus X1P-42-100 (8 jader, 8 vláken, 3,2/3,4 GHz, 30 MB cache)
NPU: Qualcomm® Hexagon™ (45 bilionů operací za sekundu)
Grafika: Qualcomm® Adreno™
Senzory: * akcelerometr * gyroskop * magnetometr * senzor okolních barev * NFC
Zabezpečení: * vylepšené zabezpečení pomocí procesoru Microsoft Pluton TPM 2.0 a nástroje BitLocker * počítač se zabezpečeným jádrem Windows 11 * ověřování pomocí rozpoznání obličeje Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení * ověřování NFC
Displej: dotykový 12'' LCD PixelSense™, sRGB a Enhanced
Rozlišení: 2196 x 1464 (220 PPI)
Poměr stran: 3:2
Kontrastní poměr: 1200:1
Obnovovací frekvence: až 90 Hz (výchozí 60 Hz)
Jas: 400 nitů (SDR)
Dotyk: 10bodový vícedotykový
Paměť: 16GB LPDDR5x RAM
Úložný prostor: 256 GB (UFS)
Životnost baterie: až 16 hodin lokálního přehrávání videa/až 12 hodin aktivního používání internetu
Kapacita baterie: jmenovitá kapacita baterie 38 Wh, minimální kapacita baterie 37 Wh
Připojení: * 2x USB-C®/USB 3.2 (podpora nabíjení, přenosu dat, DisplayPort 1.4a, dokovací stanice Surface Thunderbolt™ 4) * 1x konektor Surface Keyboard
Kamery, video a zvuk: * přední kamera Surface Studio s rozlišením Full HD (1080p) * podpora pro Efekty Windows Studia s automatickým rámováním, rozmazáním portrétu, kreativními filtry (ilustrace, animace, akvarel), očním kontaktem a portrétním světlem * zadní kamera s rozlišením Ultra HD 10 Mpx * kamera Windows Hello s ověřováním podle obličeje * 2W stereo reproduktory s Dolby® Atmos® * podpora Bluetooth® LE Audio * dva studiové mikrofony se zaměřením hlasu
Bezdrátové připojení: * Wi-Fi 7 * Bluetooth® 5.4
Vnější design: *plášť: eloxovaný hliník *barva: platinová *fyzická tlačítka: hlasitost, napájení
Obsah krabice: * Surface Pro * nabíjecí kabel USB-C® (nabíječka není součástí balení) * úvodní příručka * dokumentace k zabezpečení a záruce
Rozměry: 274 x 190 x 7,8 mm
Hmotnost: 686 g
Klávesnice, pero, myš a napájecí adaptér nejsou součástí produktu. Tyto doplňky si můžete dokoupit zvlášť.
Záruka: 2 roky (poskytovaná výrobcem)
Odkaz na stránky výrobce: https://www.microsoft.com/cs-cz/surface/business/surface-pro-12-inch-snapdragon
Dodatočné parametre
| Kategória: | Náhradné diely - klávesnice pre notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 196388500116 |
| Disk - typ: | Flash disk (UFS) |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Qualcomm |
| Typ CPU: | ARM |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Modelový rad: | MS Surface Pro 12 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | Microsoft |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 16 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 12 |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,686 |
| Farba: | Platinová |
| Model: | Microsoft Surface Pro 12" |
| Displej - rozlíšenie: | 2196x1464 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 256GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,2 |
| Modelový rad GPU: | Qualcomm Adreno GPU |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 90 |
| Webkamera: | Ano |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | Bez zdroje |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 190 |
| Šírka (mm): | 274 |
| Hĺbka (mm): | 7,8 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | SD-X Plus |
| Hmotnosť: | Super lehký do 1 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 38 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Oddělitelná klávesnice |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 45 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
