MikroTik RouterBOARD RB5009UPr+S+IN
Kód: RB5009UPR-S-IN
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
RB5009 je zcela nová řada RouterBOARDů, která přichází s pasivním chlazením, inovativním až futuristickým designem a vysokým výkonem (o 60 - 90 % vyšší než RB4011) o který se zasluhuje 64bit ARM architektura procesoru s taktem 1400 MHz, 1GB RAM typu DDR4 a 1GB NAND uložiště. Router disponuje 7× Gigabit LAN, 1× 2.5Gbit LAN s možností PoE IN i PoE OUT (802.3af/at) na všech osmi ethernetových portech s celkovým PoE budgetem 130 W, DC jack či svorkovnici z levého boku (24 .. 57V DC), 1× SFP+ slot a 1× USB 3.0. Právě díky designu kovového šasi je možné s dokoupitelným příslušenstvím namontovat router do 19'' racku. Dokonce až 4 routery naráz se díky úsporným rozměrům vměstnají do 1U výšky!Klíčové vlastnosti Malé, odolné a výkonné zařízení s ARM 64bit architekturou CPU 1400 MHz, 4 jádra, 1 GB RAM, 1 GB NAND 3 typy napájení - DC jack, svorkovnice, PoE (24 až 57 V DC) PoE IN a PoE out na všech osmi ethernetových portech! Pasivní chlazení bez ventilátorů Rozhraní: (7) Gigabit, (1) 2.5Gigabit, (1) SFP/SFP+, (1) USB 3.0 Předinstalován RouterOS L5, verze 7 Možnost instalace do 19'' racku s dokoupitelným příslušenstvím
Obsah balení Zařízení Napájecí adaptér 24 V/2A + napájecí kabel Šroubky, hmoždinky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4752224007155 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Prevedenie switcha: | Do racku |
| Rýchlosť LAN max.: | 2,5 Gbps |
| Optika: | Ano |
| Obsahuje switch: | Ano |
| HDMI (počet): | 0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Počet SFP+ portov: | 1 |
| Počet LAN portov: | 8 |
| PoE: | In/Out (vstup i výstup) |
| PoE In standart: | 802.3at (max. 33,6W) - PoE+ |
| PoE Out standard: | 802.3at (max. 33,6W) - PoE+ |
| PoE power budget (W): | 101-200 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
