MSI Claw 8''FHD+, Core Ultra 7, 32G, 2, ARC, W11H polar
Kód: 9S7-1T5213-096
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Claw 8 AI+ A2VM Polar Tempest Edition
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8(4 P-cores + 4 E-cores) 2.2 GHz až 4.8 GHz)
Operační systém: Windows 11 Home Handheld Edition
Displej: 8'' IPS-Level FHD+ dotykový displej
Rozlišení: 1920 × 1200 (FHD+)
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Poměr stran: 16:10
Dotyková vrstva: ano
Barevný rozsah: 100% sRGB
Doba odezvy: Tr+Tf 17 ms
Grafická karta: Intel Arc 140V GPU 16GB
Paměť: 32 GB
Typ paměti: LPDDR5x-8533
Úložiště: 2 TB SSD
Kapacita SSD: 2 TB
Typ SSD: NVMe PCIe Gen4
Rozhraní: PCIe GEN4x4 bez DRAM
Formát: M.2 2230 M-Key
Porty: * 2x Thunderbolt 4 (DisplayPort/ Power Delivery 3.0) * 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack * 1x Micro SD
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4
Čtečka otisků prstů: ano
Chlazení: Cooler Boost Hyper Flow
Ventilátory: 2
Provozní teplota: 0–40 °C
Rozměry: 299 x 126 x 24mm
Hmotnost: 795 g
Materiál: Plast
Barva: Polar White
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky mSATA, M.2, PCIe a ostatné |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377350303 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | MSI |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 0 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 8533 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 32 |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Nie |
| WiDi: | Nie |
| Batéria - počet článkov: | 6 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Hmotnosť presná (kg): | 0,795 |
| Farba: | Bílá |
| Model: | MSI Claw 8 AI+ A2VM |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ano |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2230 |
| Webkamera: | Ne |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Typ pamäte: | LPDDR5x |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| Výška (mm): | 126 |
| Šírka (mm): | 299 |
| Hĺbka (mm): | 24 |
| Rozmery pamäte: | Bez přístupných slotů |
| Presný model CPU: | U7-258V |
| Hmotnosť: | Super lehký do 1 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,8 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 80 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verzia: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Funkcia Copilot+: | Ano |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 1 měsíc |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
