MSI Crosshair, 17 HX AI D2XWGKG-039CZ, U9-275HX, 17'', 2560x1600, 32GB, 2TB, RTX 5070, W11H, Gray, 2R
Kód: 9S7-17T423-039
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Crosshair 17 HX AI D2XWGKG-039CZ
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: Intel Core Ultra 9 processor 275HX with Intel AI Boost (NPU)
Paměť: 16GB*2
Počet slotů (celkem): 2
Pevný disk: 2TB M.2-2280 M-KEY
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 17'' IPS-Level QHD+(2560x1600) 240Hz Refresh Rate 400 nits ANTI-GLARE Non-touch 100% DCI-P3
Dotyková obrazovka: ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070
Audio: 2x 2W Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready
Web kamera: HD type (30fps@720p)
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E AX211, Bluetooth v5.3
Porty USB: * 1x Thunderbolt 4 (DisplayPort/ Power Delivery 3.0) * 3x Type-A USB3.2 Gen1
Další porty: * 1x HDMI 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz)) * 1x RJ45 * audio 3,5mm jack * nabíjecí port
Baterie: 90 Whrs
Napájení: 240W
Barva: Cosmos Gray
Rozměry: 383.2 x 279.9 x 22.2-29.7 mm
Hmotnost: 2.8 kg
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377357906 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Ne |
| USB 3.x Type-C (počet): | 0 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 9 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Crosshair |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Výdrž na batérie (hod.): | 8 a více |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Kov a plast |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 17 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,8 |
| Farba: | Šedá |
| Model: | 17 HX AI D2XWGKG-039CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Počet jadier CPU: | 24 |
| Kapacita presná (GB): | 2TB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,7 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 8 GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 240 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 279,9 |
| Šírka (mm): | 383,2 |
| Hĺbka (mm): | 29,7 |
| Presný model CPU: | U9-275HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,4 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 90 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 1 měsíc |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
