MSI Katana, 17 HX B14WEK-267CZ, i7-14650HX, 17,3'', FHD, 16GB, 1TB, RTX 5050, W11H, Black, 2R
Kód: 9S7-17L791-267
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Katana 17 HX B14WEK-267CZ
Operační systém: ,Windows 11 Home
Procesor: ,Intel® Core™ i7 processor 14650HX
Paměť: ,16GB, ,DDR5-5600 (Max 96 GB)
Počet slotů (celkem/volných): ,2/1
Pevný disk: ,1 TB, ,M.2-2280 M-KEY, ,NVMe SSD PCIe Gen4 (max 4 TB)
Rozšiřující sloty pevného disku: ,1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4)
Displej: ,17.3, ,FHD(1920x1080), 144 Hz, IPS
Grafická karta: ,NVIDIA® GeForce RTX™ 5050 Laptop GPU powers advanced AI
Audio: ,2x 2W
Web kamera: ,HD type (30fps@720p)
Polohovací zařízení: ,Touchpad
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ano
Čtečka otisků prstů: ,Ne
Čtečka čipových karet: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Optická mechanika: ,Ne
Síť: ,Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: , *Wi-Fi 6E AX211 *Bluetooth v5.3
Porty USB: , *1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) *3x Type-A USB3.2 Gen2
Další porty: , *1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) *1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
Baterie: ,75 Whrs
Napájení: ,240W
Správa zabezpečení: ,Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0
Barva: ,Black
Materiál: ,Plast
Rozměry: ,398 x 275.6 x 27.8 mm
Hmotnost: ,2.7 Kg
Záruka: ,2 Roky
Stránky výrobce: ,https://www.msi.com/Laptop/Katana-17-HX-B14WX/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377410335 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| NFC: | Nie |
| Optická mechanika: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Katana |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostné prvky: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Express card: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| WiDi: | Nie |
| Materiál: | Plast |
| Batéria - počet článkov: | 4 |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Uhlopriečka ("): | 17,3 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,7 |
| Farba: | Černá |
| Model: | 17 HX B14WEK-267CZ |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 240 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 275,6 |
| Šírka (mm): | 398 |
| Hĺbka (mm): | 27,8 |
| Presný model CPU: | i7-14650HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 75 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | 1 měsíc |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
