MSI Katana, 17 HX B14WFK, i7-14650HX, 17,3'', FHD, 32GB, 1TB, RTX 5060, bez OS, Black, 2R
Kód: 9S7-17L791-283
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Katana 17 HX B14WFK-283XCZ Operační systém: Bez OS Procesor: Intel® Core™ i7 processor 14650HX Paměť: 32GB (16GB*2), DDR5-5600 (Max 96 GB) Počet slotů (celkem/volných): 2/0 Pevný disk: 1 TB, M.2-2280 M-KEY, NVMe SSD PCIe Gen4 (max 4 TB) Rozšiřující sloty pevného disku: 1x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) Displej: 17.3, FHD(1920x1080), 144 Hz, IPS Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 Laptop GPU powers advanced AI with 572 AI TOPS (2497MHzx Up to Boost Clock 115W Maximum Graphics Power with Dynamic Boost. *May vary by scenario) Web kamera: HD type (30fps@720p) Polohovací zařízení: Touchpad Podsvícená klávesnice: Ano Numerická klávesnice: Ano Čtečka otisků prstů: Ne Čtečka čipových karet: Ne Čtečka paměťových karet: Ne Optická mechanika: Ne Síť: Gigabit Ethernet Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E AX211 Bluetooth v5.3 Porty USB: 1x Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) 3x Type-A USB3.2 Gen2 Další porty: 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz) 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack Baterie: 75 Whrs Napájení: 240W Správa zabezpečení: Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0 Barva: Black Materiál: Plast Rozměry: 398 x 275.6 x 27.8 mm Hmotnost: 2.7 Kg Záruka: 2 Roky Stránky výrobce: https://www.msi.com/Laptop/Katana-17-HX-B14WX/OverviewDodatočné parametre
| Kategória: | Intel |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4711377419505 |
| Disk - typ: | SSD |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Konektor HDMI: | Ano |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Áno |
| USB 3.x (počet): | 3 |
| USB 3.x Type-C: | Áno |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i7 |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Modelový rad: | MSI Katana |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Polohovacie zariadenie: | TouchPad |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | bez operačního systému |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Layout klávesnica: | CZ/SK/EN |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Veľkosť pamäte VGA (GB): | 8 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Značka: | MSI |
| Typ notebooku: | Herný notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Operačná pamäť (GB): | 32 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Pamäť - max. veľkosť (GB): | 96 |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Záruka batérie: | 12 měsíců |
| Uhlopriečka ("): | 17,3 |
| Hmotnosť presná (kg): | 2,7 |
| Farba: | Černá |
| Model: | 17 HX B14WFK |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Počet jadier CPU: | 16 |
| Kapacita presná (GB): | 1TB |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,2 |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Herné prevedenie: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 14. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Webkamera: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 240 |
| Počet pamäte RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Výška (mm): | 275,6 |
| Šírka (mm): | 398 |
| Hĺbka (mm): | 27,8 |
| Presný model CPU: | i7-14650HX |
| Hmotnosť: | Standardní od 2,51 do 3 kg |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 5,2 |
| Batéria - kapacita (Wh): | 75 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Power Delivery - USB-C: | Pouze napájení |
| Konštrukcia notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
